Izsole ir atvērta. Solīt var līdz 13.01 19:00UTC
Pieslēgties
Reģistrēties
Atpakaļ
Lote vinnēta
Z.Ansberga “Saldējumi. Deserti un kokteiļi”, Zvaigzne, 182 lpp. Viss par saldējumu un uz tā bāzes veidotiem desertiem un kokteiļiem. Jauna.
| Nosaukums | Z.Ansberga “Saldējumi. Deserti un kokteiļi”, Zvaigzne, 182 lpp. Viss par saldējumu un uz tā bāzes veidotiem desertiem un kokteiļiem. Jauna. |
Līdz izsoles beigām