Izsole ir atvērta. Solīt var līdz 13.01 19:00UTC
Lote vinnēta
Z.Ansberga “Saldējumi. Deserti un kokteiļi”, Zvaigzne, 182 lpp. Viss par saldējumu un uz tā bāzes veidotiem desertiem un kokteiļiem. Jauna.
Nosaukums Z.Ansberga “Saldējumi. Deserti un kokteiļi”, Zvaigzne, 182 lpp. Viss par saldējumu un uz tā bāzes veidotiem desertiem un kokteiļiem. Jauna.

Līdz izsoles beigām